راهنمای بازی

 

معرفی :

"شهربازی من " یک بازی مهیج وشاد است. نقشه ای که شامل خیابان ها ، چهارراه ها ، میدان و چراغ های راهنمایی و رانندگی می شود.با این بازی علاوه براینکه برای ماشین بازی بچه ها یک زمین بازی رافراهم میکند،این امکان را دارد که با کارت و تاس و ماشین ها و البته قوانین بازی به صورت گروهی هم به بازی یپردازند

قبل از بازی برچسب های سبز و قرمز داخل جعبه را روی یکی از تاس ها ( 3 وجه سبز و 3 وجه قرمز) بچسبانید تا ، تاس آماده بازی شود.رنگ های این تاس ها به معنی رنگ چراغ راهنمایی و رانندگی می باشد.

روش آغاز بازی :

دوبازیکن یا بیشتر می توانند باهم بازی کنند.کارت ها به پشت وسط میدان صفحه بازی قرار میگیرند.در این قسمت هر کس یک ماشین دارد که نقش مهره ها را به عهده میگیرند. هرکس تاس 6 را آورد بازی را آغاز میکند. آغاز کننده یک کارت سفربرمی دارد و به آن نقطه سفر میکند. البته بارعایت تاس وضعیت چراغ راهنمایی و رانندگی . بعد از ریختن تاس ها، بازیکن با رعایت قوانین و همینطور توجه به تابلوهای راهنمایی و رانندگی، حرکت خود را شروع می کند. 7 مقصد در نقشه بازی وجود دارد که امتیازهای متفاوتی دارند مثل شهربازی ، مدرسه ، پمپ بنزین و .... بازیکن با برداشتن کارت سفر، مسیرش را انتخاب میکند و پس از رسیدن به مقصد مالک کارت می شود سپس کارت سفر بعدی را برمی دارد.این کار را همه بازیکن ها آنقدر انجام میدهند تا کارت ها تمام شود.پس از تمام شدن کارت ها باید خود را از مسیر درست به تونل شماره ( 1 ) برسانید سپس ادامه دهید تا به تونل شماره ( 2 ) برسید در محل پارکینگ ماشین خود را پارک کنید و از تونل شماره ( 3 ) به تونل شماره ( 4 ) بروید و بازی را با مهرها ادامه دهید.باید بدانید که در این مرحله برعکس مرحله خیابان امکان زدن مهره ها هست و هر کس مهره اش توسط رقیب خورد باید بازی را ازخانه سیاهرنگ ادامه دهد.هر کس خود را به نقطه پایان رساند امتیاز 100 را بدست می آورد که به جمع کارت های برده اش اضافه می شود.

برنده کسی ست که امتیاز بیشتری با کارت هایش بدست آورد.

در این بازی کسی نمی تواند با ماشینش ماشین بازیکن دیگری را اصطلاحا بزند.ماشین ها میتوانند از هم سبقت بگیرند و جلو بزنند.اگر شرایط همخانه شدن بوجود آمد ماشین پشتی با اجازه ماشین جلویی یا یک خانه جلو میرود یا یک خانه عقب میماند.

 مواظب تابلوی سبقت ممنوع باشید.

سه گردی قرمز رنگ روی نقشه خیابان،منطقه جریمه را مشخص کرده است.اگر مجبور به ماندن روی آنها شدید باید یک خانه به عقب برگردید و یک کارت اخطار بردارید.

حتی اگر تاس اعداد امکان عبور از چراغ را به شما بدهد اگر تاس چراغ،رنگ قرمز آمده باشد نمی توانید عبور کنید، باید پشت چراغ راهنمایی با آرامش منتظر شوید تا در تاس بعدی که نوبتتان شد سبز بیاورید. پس لطفا مثل همیشه به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارید و صبور باشید.

هدف

امیدواریم با " شهر بازی من " بتوانیم در کنار دادن هیجان و شادی هنگام بازی، آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی و از همه مهمتر احترام گذاشتن به این قوانین را به بچه های عزیز آموزش بدهیم چون یکی از اهداف طراحی این بازی، آموزش احترام گذاشتن به قوانین راهنمایی و رانندگی است.

نکته

با ارسال شماره روی هولگرام به سامانه پیام کوتاه شورای نظارت بر اسباب بازی به شماره 300074010 شناسنامه اسباب بازی را دریافت نمایید و از هویت محصول مطمئن شوید.

از شما که باخرید خود مارا در ادامه این مسیر حمایت می کنید سپاسگذاریم.

افتخار ماست که بتوانیم کالایی با کیفیت برای مردم ایران بسازیم.

 

همین حالا خرید کنید